O nás

Jsme menší rodinná firma z Blanska založená Ing. Zdeňkem Musilem CSc. již v roce 1992. Nejdříve jsme se věnovali výrobě krbů, akumulačních nádrží a černých kouřovodů. Postupně jsme od těchto výrobků upustili a od roku 2010 se věnujeme už jen výrobě nerezových komínu a kouřovodů. Pan Musil byl svářecí inženýr a dobře rozuměl svému řemeslu. Věděl, že kvalitní materiály jsou zárukou úspěchu a bezpečí, a tak nikdy nedělal kompromisy. Po smrti pana Musila na podzim roku 2020 přebírá firmu jeho dcera Ing. Lenka Musilová. Lenka je sice chemik, ale tatínkovu řemeslu přihlížela a pomáhala mu už od malička. V tradici by chtěla pokračovat a dál tak vyrábět kvalitní osvědčené české nerezové komíny a kouřovody.

Komíny Blansko

Komíny Blansko

Komíny Blansko

Proč spolupracovat právě s námi

  • Máte problém na stavbě a vyřešil by to atypický díl na míru? S expresní výrobou atypů podle jednoduchého nákresu nebo domluvy jsme tu pro vás.
  • Potřebujete komíny velkých průměrů například pro venkovní stavby nebo otevřené krby? Naše komíny vyrábíme až do vnitřního průměru 400mm.
  • Jaké jsou termíny dodání? Kouřovody a běžné systémové komíny máme skladem, případně je vyrobíme do 5 dní od objednání.
  • Řešíte, jak kvalitní materiál zvolit? U nás je vyřešeno, protože kompromisy nenabízíme. Na naše systémy dáváme 30letou záruku, protože víme, že komíny vydrží i nechtěné přetápění a občasné topení nedostatečně suchým dřevem.

Jaké jsou další výhody?

  • Jste z daleka a potřebujete dodat komín nebo kouřovody? Nevadí, protože vám zboží rádi doručíme osobně nebo zásilkovou službou a zboží nad 20 000 Kč dovezeme zdarma.
  • Nevíte, jaké díly si máte vybrat a objednat pro váš komín? Spojte se s námi a my vám poradíme.
  • Nejste si jistí, které přesně díly na stavbu potřebujete? Díly si u nás můžete zapůjčit a zaplatíte po stavbě jen to, co použijete.
  • Spoluprací s námi podpoříte českou ekonomiku.

Česká příroda

Milujeme přírodu, a tak se ve volném čase se věnujeme její ochraně

Založili jsme komunitní farmu – pilotní sociální projekt, ve kterém se snažíme o potravinovou soběstačnost menší komunity.

Zapojili jsme se jako lokální koordinátoři do projektu Živá krajina, ve kterém se snažíme o návrat vody a biodiverzity do krajiny.